další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!

I N S P I R U J T E  S E  Z D E


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Zdravím slečnu průvodkyni Kristynu Sloukovu (Sloupsko- šošuvské jesk.)a děkují za vše co pro naší skupinu v sobotu...
20.09.2017, Ivana Mrázková
Přestože je Vaše zpráva téměř soukromá, dovolím si ji uveřejnit. Mohla by totiž inspirovat další návštěvníky...

SPELEOSTŘÍPKY

37.SPELEOSTŘÍPKY 2017
Mlok skvrnitý u Balcarky, archiv SJ ČRVelká cikánská jeskyně

Jeskyně pod Antarktidou

Podivuhodný geologický jev:

Ohromující nálezy v mexické jeskyni

AKTUALITY

Jeskyně Na Špičáku

V Jeskyni Na Špičáku se v říjnu koncertuje: Tap Týda v neděli 1. října, Radost v neděli 15. října a Florián v sobotu 21. října 2017 vždy od 16:00. Všechny tři kocerty v jeskyni jsou ve znamení pěveckých sborů. Přijeďte porovnat pěvecké umění. Vstup je volný, ale rezervace nutná!


Správa jeskyní ČR
Kája Saudek, zdroj webMuzeum Českého krasu v Berouně zahájilo 22. června výstavu "KÁJA SAUDEK - Tajemství Zlatého koně". Výstava představí průřez celoživotní tvorbou Káji Saudka se zvláštní sekcí věnovanou  České speleologické společnosti. Výstava potrvá do 1. 10. 2017. 
Zbrašovské aragonitové jeskyně
Skleněný objekt, zdroj www.sklarskaskola.cz Letošní letní výstava ve Zbrašovských aragonit. jeskyních se jmenuje "Zrcadlová jeskyně". Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí připravila pezentaci děl svých studentů.
Správa jeskyní ČR
Správa jeskyní ČR a Dům přírody Moravského krasu zvou na seminář u příležitosti výročí deseti významných badatelů Moravského krasu. Akce se uskuteční 7. listopadu v Domě přírody MK na Skalním mlýně.
Koněpruské jeskyně

! UPOZORNĚNÍ!
Objížďka na cestě ke Koněpruským jeskyním,
do 15. listopadu 2017.


Koněpruské jeskyně
Mikulas, archiv SJČR - foto A. KomaškoI letos přijde Mikuláš na Koněprusy. V jeskyních bude spolu s čerty a anděly spravedlivě hodnotit dobré i špatné činy. Nejprve v sobotu a v neděli, 25. a 26. listopadu, a pak se všichni objeví znovu 1. prosince a můžete se za nimi vypravit až do 5. prosince.
 
Koněpruské jeskyně

Vzhledem k slabému internetovému připojení, se v pokladně Koněpruských jeskyní téměř nedá platit pomocí platební karty. Děkujeme návštěvníkům za pochopení a doporučujeme připravit si hotovost. 


Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2015   2016    2017
srpen   září   říjen
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.